Program Moje Ciepło
Program Moje Ciepło
17/03/2022

klimatyzacja

Program Moje Ciepło

Program Moje Ciepło jest idealną odpowiedzią na aktualne potrzeby indywidualnych inwestorów (osób fizycznych) nowych budynków jednorodzinnych, którzy starają się myśleć przyszłościowo zarówno pod kątem ekologii jak i optymalizacji kosztów. Wsparcie zakupu i montażu pomp ciepła wraz z całym osprzetem dla nowych budynków jednorodzinnych przyczyni się do ograniczenia niskiej emisji powstającej w wyniku ogrzewania domów jednorodzinnych nieefektywnymi źródłami ciepła na paliwa stałe, a ponadto do wzrostu udziału OZE w finalnym zużyciu energii.

Dla kogo?

Dla właścicieli lub współwłaścicieli nowych budynków mieszkalnych jednorodzinnych, w których nie złożono lub złożono zawiadomienie o zakończeniu budowy w zależności od wymaganych terminów.

Na co?

Na zakup i montaż nowych pomp ciepła (powietrznych i gruntowych) wykorzystywanych do celów ogrzewania lub ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Ile?

Dofinansowanie w formie dotacji do 7 tys. zł w przypadku pompy ciepła powietrznej lub do 21 tys. zł w przypadku pompy ciepła gruntowej.

 

pompa-ciepla-

Terminarz:

 

  • Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym od 29.04.2022 r. do 31.12.2026 r. lub do wyczerpania dedykowanej puli środków.

Program przewiduje dofinansowania na:

  •  zakup/montaż gruntowych pomp ciepła - pompy ciepła grunt/woda, woda/woda z osprzętem, zbiornikiem akumulacyjnym/buforowym, zbiornikiem ciepłej wody użytkowej z osprzętem
  •  zakup/montaż pompy ciepła typu powietrze/powietrze (w systemie centralnym obsługujący cały budynek) z osprzętem
  •  zakup/montaż pompy ciepła typu powietrze/woda z osprzętem, zbiornikiem akumulacyjnym/buforowym, zbiornikiem cwu z osprzętem

 

UWAGA! W budynku mieszkalnym jednorodzinnym nie może znajdować się (również w okresie trwałości inwestycji) źródło ciepła na paliwo stałe.Wróć ikona

Blog
Najpopularniejsze mity dotyczące pomp ciepła
Najpopularniejsze mity dotyczące pomp ciepła

Coraz częściej stosowanymi urządzeniami grzewczymi w domach jednorodzinnych są pompy ciepła. Pomimo ich stale rosnącego zainteresowania, wciąż słyszy się wiele fałszywych teorii, które postaramy się..

Dotacje
Komplesowo zajmiemy się przygotowaniem za Ciebie wszelkiej dokumentacji dotyczącej dofinansowań.
dowiedz się wiecej ikona
Kompleksowość

Doradzamy każdemu klientowi w taki sposób, aby był w pełni świadomy najlepszego wyboru z jednoczesną gwarancją najwyższej jakości.

tło

Projekty
tło

Sprzedaż
tło

Montaż
tło

Serwis
Infolinia serwisowa
ikona 48 363 0 363
ikona 533 316 316
Współpracujemy
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo