Klimatyzacja ze względu na coraz wyższe temperatury w okresie letnim zyskuje na popularności. Produkt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych ceniących luksus mieszkania w budynku, w którym przez cały rok jest optymalna temperatura powietrza wewnątrz pomieszczeń. Klimatyzatory polecamy również dla firm, chcących uzyskać komfort pracy personelu oraz swoich kontrahentów nawet w czasie największych upałów.

 

klimatyzacja

W zależności od potrzeb proponowane klimatyzatory mogą być w wersji split lub multi split umożliwiający podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.Jest to szczególnie istotne jeśli pragniemy wykonać klimatyzację w budynku mieszkalnym, gdzie na balkonie możemy zamontować ograniczoną ilość jednostek zewnętrznych.

W przypadku modernizacji istniejących budynków firma San-Gaz kładzie duży nacisk nie tylko na funkcjonalność ale również na estetykę prowadzonych instalacji tak aby przewody instalacyjne nie były widoczne dla oka. Dla bardziej wymagających klientów wprowadziliśmy jednostki o nowoczesnym i innowacyjnym wyglądzie np. klimatyzatory imitujące obraz.

 

 

Cechy klimatyzatora:

 

  • Połączenie funkcji chłodzenia i grzania w jednym urządzeniu
  • Utrzymanie optymalnej temperatury powietrza w pomieszczeniu
  • Regulacja wilgotności powietrza w budynku
  • Gwarancja właściwej cyrkulacji powietrza bez konieczności tworzenia przeciągów
  • Pobieranie małej ilość energii elektrycznej (dotyczy wysokiej klasy urządzenia)
  • Niektóre modele wyposażone są w jonizację przepływającego powietrza, które zostaje pozbawione wirusów oraz drobnoustrojów

 

 

Kompleksowość

Doradzamy każdemu klientowi w taki sposób, aby był w pełni świadomy najlepszego wyboru z jednoczesną gwarancją najwyższej jakości.

tło

Projekty
tło

Sprzedaż
tło

Montaż
tło

Serwis
Infolinia serwisowa
ikona 48 363 0 363
ikona 533 316 316
Współpracujemy
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo