Poznaj nas

 • Firma została założona w 1980 roku, co gruntuje naszą pozycję na rynku już od ponad 40 lat.
 • Na rynku mazowieckim jesteśmy pionierem nowoczesnych technologii z zakresu centralnego ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji.
 • Jesteśmy firmą, która propaguje innowacyjne i ekologiczne systemy grzewcze oparte na energii odnawialnej.
 • Nasz zespół pracowników regularnie przechodzi szereg szkoleń, aby podnieść swoje kwalifikacje oraz, aby stale pogłębiać wiedzę w dziedzinie budownictwa.
 • San-Gaz to nie tylko wykonawstwo ale również projekt, sprzedaż oraz serwis. Najwyższa jakość montażu to dbałość o solidność połączeń, estetykę oraz niezawodne działanie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zalety

 1. Posiadamy stały zespół wykwalifikowanych instalatorów z zakresu instalacji sprzedawanych urządzeń.
 2. Długoletnia obecność na rynku pozwoliła nam wynegocjować u producentów najbardziej korzystne ceny produktów dla naszych Klientów.
 3. Nasi Klienci otrzymują pełną opiekę i pomoc, począwszy od projektu, przez realizację zlecenia, a kończywszy na serwisie zakupionych urządzeń.
 4. Posiadamy rozbudowaną infrastrukturę logistyczną, która umożliwia  dostarczenie produktów w każde miejsce w Polsce.
 5. Dzięki dogodnym cenom oferowanych produktów nasza firma jest atrakcyjna również na rynku ogólnopolskim. W związku z tym wykonujemy usługi na terenie całej Polski.

“Naszym celem jest profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego budynku, by finalnie zapewnić naszym Klientom jak najniższe koszty eksploatacyjne oraz maksymalny komfort użytkowania. “

 

 

Dlaczego my?

 

 • Długoletnie doświadczenie

 • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

 • Profesjonalne doradztwo

 • Projektowanie instalacji

 • Fachowy montaż

 • Ubezpieczenie i gwarancja

Historia
firmy

W roku 1980 firma rozpoczęła swoją działalność polegającą na projektowaniu oraz wykonywaniu zewnętrznych i wewnętrznych instalacji gazowych. Następnym krokiem stało się założenie pierwszego sklepu hydraulicznego mieszczącego się w samym sercu Radomia, w zabytkowej kamienicy przy ulicy Wałowej. Mimo swych niewielkich rozmiarów oferował niezbędny i bardzo obszerny asortyment z zakresu centralnego ogrzewania.
Zbigniew Szmidt, jako pierwszy założyciel przedsiębiorstwa oprócz sprzedaży towarów, swoją karierę i pozycję na rynku zbudował również dzięki wykonywanym usługom. Na przestrzeni lat zdobył on wiele wyróżnień i nagród za swoje osiągnięcia zawodowe, które zapadły w pamięci mieszkańcom Radomia i okolic, aż do dzisiaj.

Ciągły rozwój firmy spowodował, że przedsiębiorstwo znacznie powiększyło swój zespół pracowników, a także zakres usług. Do osób zarządzających dołączyli inni członkowie rodziny, wprowadzając innowacyjne zmiany, co pozwoliło jeszcze prężniej rozwinąć działania przedsiębiorstwa. W szczególności należy podkreślić sukces w postaci zdobycia wspaniałego wyróżnienia od marki Junkers za największą ilość sprzedanych przepływowych podgrzewaczy wody w latach 2002-2006. Przedsiębiosrtwo stało się wiodącą firmą rodzinną.

Ten rok również zasługuje na szczególną uwagę. Miało miejsce w tym czasie oficjalne wejście przez firmę w nowoczesne systemy grzewcze, wentylacyjne oraz klimatyzacyjne. Firma SAN GAZ zamontowała wtedy pierwszą pompę ciepła oraz pierwszą centralę wentylacyjną, co ugruntowało pozycję firmy jako lidera innowacyjnych rozwiązań.

W celu poprawy jakości obsługi Klienta, firma SAN GAZ zmieniła lokalizację siedziby. Przy jednej z głównych i kluczowych, branżowych ulic, które słyną z kolebki przemysłu oraz handlu - wybudowano nowoczesny budynek wraz z kompleksem magazynowym i własną flotą motoryzacyjną. Od tego momentu firma SAN GAZ umocniła swoją pozycję w branży grzewczo-instalacyjnej w regionie.

1980r.2002r. - 2007r.2010r.2018r.
Blog
Najpopularniejsze mity dotyczące pomp ciepła
Najpopularniejsze mity dotyczące pomp ciepła

Coraz częściej stosowanymi urządzeniami grzewczymi w domach jednorodzinnych są pompy ciepła. Pomimo ich stale rosnącego zainteresowania, wciąż słyszy się wiele fałszywych teorii, które postaramy się..

Dotacje
Komplesowo zajmiemy się przygotowaniem za Ciebie wszelkiej dokumentacji dotyczącej dofinansowań.
dowiedz się wiecej ikona
Kompleksowość

Doradzamy każdemu klientowi w taki sposób, aby był w pełni świadomy najlepszego wyboru z jednoczesną gwarancją najwyższej jakości.

tło

Projekty
tło

Sprzedaż
tło

Montaż
tło

Serwis
Infolinia serwisowa
ikona 48 363 0 363
ikona 533 316 316
Współpracujemy
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo